TOP GUIDELINES OF BOSCH BUZDOLABı AYARLARı

Top Guidelines Of bosch buzdolabı ayarları

Top Guidelines Of bosch buzdolabı ayarları

Blog Article

Bosch Buzdolabı Servisi Bosch buzdolabı servisinde çalışan elemanlarımız her product buzdolaplarıyla ilgili eğitimler almıştır ve hepsi de ürünlerimizi en iyi şekilde tanıyıp, en hızlı şekilde tamirini gerçekleştirmektedir.

Sıfırlamanın tüm yöntemleri ve koşulları, buzdolabınızın marka ve modeline bağlı olarak değişecektir.

Sonra dolabımızı çalıştırıp alarm yazan kısıma 20 sn basılı tutuyoruz. Buzdolabı kendine reset atmış bulunuyor. Donanımsal bir sıkıntı yoksa eğer çözüm sağlayacaktır.

Buzdolabının derece ayarı bozuldu. Kaç defa servisi aramamıza rağGuys olumlu yanıt alamadık üstelik ücret talep ettiler. Alalı bir yıl olmasına rağmen

Sıcaklık çAlright yüksekse birkaç saat bekleyin ve sıcaklığın ayarlanan değere yaklaşıp ulaşmadığını kontrol edin.

Elektrik kesintisinden sonra buzdolabınız soğuyor veya soğutmuyorsa, genellikle ön ekran panelini sıfırlamanız gerekecektir. Bu, panelin tekrar çalışmasını sağlamak ve ayrıca eğer varsa, soğutucunun tekrar soğumaya başlamasını sağlamaktır.

Buzdolabı kullanımlarında sık olarak karşılaştığımız sorunlardan biri olan buzdolabı ayarları mevsimsel olarak nasıl ayarlanacağıdır. Bu yazıda sizlere yalnızca ayarlardan değil buzdolabının doğru bir şekilde kullanılmasından da bahsedeceğiz.

Selahattin Ersöz10 ay önce Arçelik derindonducu buzdolabım soğutucu bölümüne konulan yiyecekler buz tutuyor resmen donuyor kapı lastiği yeni değişti karşı duvardada kalın buz tabakası oluşur.

Bosch kdn40a00ne markalı buzdolabimin motoru aşırı ısınıyor diğer buzdolaplarında kompresör yanında enthusiast var bu modelde yok bosch buzdolabı ayarları acaba o yüzden mi çünkü durmadan alarm veriyor artık dayanılmaz hal aldı gerekli bütün talimatları yapıyorum içinde buzlanma yok 24 saat fişini çektim buzu eridi bekledim kurudu fişe taktım tekrar alarm çalıyor gün içinde en az nine 10 kez içinde gıda yok gibi duvara yakın değil arka ızgarayı fırça ile tertemiz yaparım

Buzdolabı Soğukluk Ayarı Nasıl Yapılır? Yaklaşık 24 saattir uykusuz geçirdiğim bir süreden sonra yerimden kalkıp dudaklarımın kuruması sebebi ile buzdolabının kapısını açtım. Beni karşılayanlar: four tane nescafe.

Kaliteli ve güvenilir diye buzdolabı ocak çamaşır makinemi Bosch markası ile yeniledim ve yakınımdaki bir mağazadan aldım kısa bir süre sonra kuzenime de aynı buzdolabından aldık fakat ikinci yılında buzdolabı alarmı kafasına göre ötmeye başladı hemen servisi aradık iki gün sonra servis maceramız ba...

Merhaba Bosch buzdolabımızın dijital ekranında ışıkları yanıyor gayet standard ama ısı derecelerinin olduğu kısımda yazılar yanmıyor alt kısımda bulunan eco vacation lock ibarelerinin olduğu kısım aktif bunun sebebi nedir nasıl düzeltebiliriz

Bosch KSU 49631 NE Buzdolabını aldım kullananız varsa bana bunun ayarları hakkında bilgi verebilirmisiniz. Fabrika ayarlarından ısıyı -18 +4 olarak veriyor bu ayarlar kalsınmı,birde dolabın arkası ısınıyor bu standard midir,kullananlar cevap versin lütfen.

Bosch buzdolabının buzluk gsetergesi önce alarm verdi fişi çektik taktık şimdi ise – eighteen yazısı yanıp sönüyor normalmiş bu

 Sıcaklık alarmını kapattığınız şeyle ilgilendiğinizi onayladıktan sonra, alarm kapatma düğmesine basın ve sıcaklık alarmınız sıfırlanacak / kapanacaktır.

Report this page